Kavelzaterdag op 7 maart en CPO-bijeenkomst op 9 maart
Beleef de Bornsche Maten
Op zaterdagmiddag 7 maart a.s. is het gemeentehuis van Borne open voor iedereen die interesse heeft in wonen in de Bornsche Maten. De projectleider en verkoopadviseur zijn aanwezig, maar ook architecten en deskundigen om u te informeren over het (samen) bouwen van een eigen huis.
De Bornsche Maten kenmerkt zich door ruimte en kwaliteit en wordt hoog gewaardeerd vanwege de centrale ligging aan de grote wegen van Twente. Naast gevarieerde projectbouw is er in de Bornsche Maten veel mogelijk als het gaat om het zelf bouwen van uw droomhuis. Dat kan vrijstaand zijn of geschakeld. Het collectief bouwen staat nummer-1 in de Bornsche Maten.
Vorig jaar is een start gemaakt met duurzaam en energieneutraal bouwen. Dat mag verrassend zijn, want een deel van de Bornsche Maten is welstandsvrij. Architecten die u van alles kunnen vertellen over energieneutraal bouwen zijn zaterdag 7 maart ook aanwezig in het gemeentehuis. De Kavelmiddag wordt gehouden van 12.00 tot 15.30 uur.
Samen bouwen
Maandagavond 9 maart is er nog een extra avond waar ook adviseurs aanwezig zijn die van alles kunnen vertellen over het succesvolle CPO (collectief particulier opdrachtgeverschap). Deze avond wordt ook gehouden in het gemeentehuis. De aanvangstijd is 19.30 uur.
Nu beslissen
Het kopen van een huis of samen met anderen een huis bouwen… nu is de tijd om te beslissen. De rente van hypotheken is historisch laag en de gemeente kent gunstige regelingen voor starters of mensen die hun eigen woning nog moeten verkopen. Voordat u weet wat uw mogelijkheden zijn en hoe u die kunt invullen is goed advies nodig. We willen u dat graag geven.
Kunt u niet op beide data, maar wilt u wel een adviesgesprek, neem dan contact op met het projectatelier Borne, 074-2658590 of officemanagerpab@borne.nl
Zie bijgaand het krantenartikel: Twentsche Courant Tubantia "Samen bouwen Bornsche Maten".

Start uitbreiding Beekparkschool
Maandag 21 februari wordt gestart met de uitbreiding van basisschool Beekpark in de Bornsche Maten. De basisschool wordt uitgebreid met de bouw van de zogeheten ‘Twentse schuur’, naast de huidige locatie.

HO HO HO: Stuur een foto van jou met de kerstboom naast de Beekparkschool & maak kans op een verzorgd kinderfeestje bij Kids City!
De meest originele en leukste foto wint een *verzorgd kinderfeestje bij Kids City voor jou en je 4 vriendjes/vriendinnetjes!

Vernieuwde website en logo Bornsche Maten!
Met trots presenteren we u de vernieuwde website en het nieuwe logo van de Bornsche Maten.

Eind 2021 gaat Hof van Borne in verkoop!
In deelplan Hof van Borne worden maar liefst 38 nieuwbouwwoningen aangeboden.

Nieuwbouwproject begin 2022 in verkoop: Spinnersbrink
Begin 2022 brengt VOF de Bongerd weer een nieuwbouw project in verkoop in het plandeel Eschwonen; Spinnersbrink.

Nieuwbouwlocaties gevonden voor onderwijs Bornsche Maten
Er is momenteel onvoldoende permanente onderwijshuisvesting binnen de wijk Bornsche Maten.

Start bouw appartementencomplex De Es'nhorst begin 2022
Alle 38 appartementen De Esn’horst zijn ondertussen verkocht. Naar verwachting zal de bouw begin 2022 worden gestart.

Bouw Hofstede gestart
Alle 22 woningen van het fraaie nieuwbouw project Hofstede zijn verkocht.

Woningen nieuwbouwproject Havezathe opgeleverd
V.O.F. De Bongerd heeft 24 twee-onder-een-kapwoningen en 11 vrijstaande woningen gerealiseerd.

Woningen De Hoeve verkocht
Goed nieuws! Alle woningen van nieuwbouwproject De Hoeve zijn verkocht, en de bouw is gestart.